LAIKS UN CENAS

Условия коучинга (1)

Iepazīšanas individuālā sessija — 30 eiro

Iepazīšanas sessija ir mūs pirmā tikšanās, kuras laikā mēs cenšamies noskaidrot, vai koučins der klientam kā darba pieeja klienta jautājumu risināšanā, vai es deru Jums kā koučs un ja mēs izlemjam tuprināt mūsu sadarbību, tad vienojamies par to kā tas notiks — cik bieži, kā un kur mēs tiksimies. Papildus iepazīšanas sessijā mēs varam sākt darbu pie kāda konkrēta jautājuma un iespējams nonākt pie pirmā rezultāta.

Individuālā sessija  30 eiro

Individuālā sessija ir jebkura nākamā sessija, kas seko pēc pirmās tikšanās reizes. Tā var būt daļa no ilgtermiņa, jeb stratēģiska koučinga, vai vienreizēja tikšanās konkrēta jautājuma risināšanai kādā no klienta dzīves jomām, no jaunu ieradumu veidošanas līdz transformācijas koučingam.

Условия коучинга (3)

Klātienē koučings notiek manā kabinetā Rīgā, Krāsotāju ielā 5 trešdienās.  Iepriekšējais pieraksts ir obligāts.

Lai pieteiktos uz konsultāciju, lūdzu, zvaniet 00371 29206340 vai sazinieties ar mani elektroniski.

Online režīmā (Skype vai FB Messenger platformā) koučings notiek ceturtdienās pēc iepriekšēja pieraksta. Lai uz to pieteiktos, lūdzu sazinieties ar mani elektroniski.

Условия коучинга

Vēl pastāv iespēja tikties individuālajā koučingā pie klienta birojā Rīgā. Atsevišķas individuālās sessijas cena ir 50 eiro, notiekot divām vai vairāk sessijām secīgi, katras sessijas cena ir 40 eiro.

Laiks — darba dienā pēc iepriekšējās vienošanās.

Условия коучинга (2)

Ir iespēja satikties uz individuālo konsultāciju arī bez iepriekšejā pieraksta ārkārtas, vai steidzamības kārtā, ja ir tāda nepieciešamība. Iespējamība, laiks un vieta tiek precizēti individuāli. Samaksa pēc dubultas standarta likmes.